Pracovná ponuka

LEKTOR     OBCHODNÝ ZÁSTUPCA

Hľadáme lektora do nášho teamu

• Miesto práce: celé Slovensko, Česká republika

• Ponúkaný plat (brutto): dohodou

• Termín nástupu: ASAP

• Druh pracovného pomeru: externý, s výhľadom interného

Náplň práce:

Realizácia školení v oblasti manažérskych systémov kvality a to najmä:

  • Procesný audit podľa VDA 6.3 modul A, B II
  • Produktový audit podľa VDA 6.5
  • Metóda vzorkovania dielov podľa PPAP a zväzku VDA 2,5.vydanie
  • Plánovanie kvality podľa APQP/VDA 4.3
  • FMEA
  • Formel Q – new edition
  • ISO TS 16949:2009
  • 8D
  • Problem solving
  • 5S, atď.
  • MSA 4
  • Resp. ďalšie uvedené na www.tqmslovakia.sk

Iné výhody:

Práca v TOP spoločnosti, ktorá je jedným z lídrov na trhu,

Flexibilná pracovná doba,

Možnosť zaškolenia,

Možnosť odborného rozvoja,

Spolupráca s renomovanými firmami

Výborný kolektív

Ponúkame originál školenia v licencii VDA QMC.

Požiadavky na zamestnanca:

Požadované vzdelanie:
Vysokoškolské II. Stupňa

Prax:
Preferujeme najmä prax v automobilovom priemysle a to v rozsahu minimálne 5 rokov.
Viac rokov praxe výhodou.
Pôsobenie na pozíciách plant, quality manager výhodou, nie podmienkou.
Prax v ostatných oblastiach priemyslu tiež minimálne 5 rokov.

Znalosti:
Počítačové znalosti:
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel – pokročilý
Power point - pokročilý
Iné znalosti programov výhodou

Jazykové znalosti:
Anglický jazyk – aktívne
Nemecký jazyk – aktívne - výhodou (nie podmienkou)

Vodičský preukaz:
B

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

Výborné komunikačné zručnosti
Výborné lektorské zručnosti
Praktické znalosti tém uvádzaných v náplni práce
Skúsenosti so školením výhodou
Zodpovednosť
Precíznosť
Profesionalita
Samostatnosť
Kreativita
Loajalita
Ochota cestovať po celom Slovensku, poprípade ČR

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti:
Poradenstvo a školenia najmä v oblasti automobilového priemyslu, a to pre oblasť: procesný audit, produktový audit, poradenstvo a konzultácie v oblasti B2B portálu VW GROUP, BMW, Deimler Benz, atď. Školenia v oblasti Soft Skills – mäkké zručnosti. V našom portfóliu nájdete viac ako 200 klientov zo Slovenskej, Českej republiky, Slovinska a Maďarska. Od 1.10.2011 je TQM Slovakia s.r.o. exkluzívny partner VDA QMC, Berlín na Slovensku.

Kontaktné údaje:

TQM Slovakia s.r.o.
Dolná 47
974 01 Banská Bystrica
www.tqmslovakia.sk

Kontaktná osoba: Monika Šupalová
Tel.: 0910 614 654
Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Na uvedený email prosíme zaslať životopis v slovenskom, ako aj v anglickom jazyku s fotkou + motivačný list. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Obchodný zástupca pre oblasť automobilového priemyslu

Ste obchodníkom telom i dušou? Máte skúsenosti v oblasti automotive? Ak áno, máme skvelú ponuku pre Vás.

  • Starostlivosť o aktuálnych klientov a budovanie nových obchodných kontaktov
  • Analýza potrieb a problémov klientov
  • príprava obchodných rokovaní a to najmä: Procesný audit podľa VDA 6.3 modul A, B II, Produktový audit VDA 6.5, Metóda vzorkovania dielov podľa PPAP a zväzku VDA 2,5.vydanie, Plánovanie kvality podľa APQP/VDA 4.3, FMEA, ISO TS 16949:2009, 8D,Problem solving, 5S, atď., Mäkké zručnosti.

Iné výhody:

  • Práca v TOP spoločnosti, ktorá je jedným z lídrov na trhu,
  • Prostredie s firemnou kultúrou založenou na otvorenosti a tímovej spolupráci,
  • Flexibilná pracovná doba,
  • Možnosť zaškolenia,
  • Možnosť odborného rozvoja,
  • Spolupráca s renomovanými firmami
  • Mobilný telefón, notebook

  • Stredoškolské s maturitou
  • Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • Vysokoškolské I. stupňa
  • Vysokoškolské II. stupňa
  • Vysokoškolské III. stupňa

  • Anglický jazyk – výhodou
  • Nemecký jazyk – výhodou

Počítačové znalosti – používateľ:

  • Microsoft Outlook – pokročilý
  • Microsoft Word – pokročilý
  • Microsof Excel – pokročilý

  • Sk. B (vlastné auto výhodou)

Počet rokov praxe:

  • 5 rokov

  • Výborné komunikačné zručnosti smerom k zákazníkom
  • Schopnosť budovať efektívne vzťahy so zákazníkmi
  • Predajné skúsenosti a preukázateľné výsledky
  • Zodpovednosť, profesionalita, precíznosť, samostatnosť, kreativita, lojalita
  • Profesionalita
  • Precíznosť
  • Ochota cestovať po celom Slovensku

Poradenstvo a školenia najmä v oblasti automobilového priemyslu, a to pre oblasť: procesný audit, produktový audit, poradenstvo a konzultácie v oblasti B2B portálu VW GROUP, BMW, DeimlerBenz, atď. Školenia v oblasti Soft Skills – mäkké zručnosti. V našom portfóliu nájdete viac ako 200 klientov zo Slovenskej, Českej republiky, Slovinska a Maďarska.Od 1.10.2011 je TQM Slovakia s.r.o. exkluzívny partner VDA QMC, Berlín na Slovensku.

Informácie o výberovom konaní:
V prípade záujmu Vás prosíme o zaslanie životopisu v slovenskom a v anglickom jazyku s fotkou + motivačný list na e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. K životopisu pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracovať: "Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti TQM Slovakia s.r.o. so spracovaním osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu jedného roka, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."

Kontaktná osoba:
Monika Šupalová
Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.